niedziela, 4 września 2011

Zachód słońca na zapomnianej plaży (Закат на забытом пляже)


Nareszcie zrobiłam :) Biżuteria 3 w 1 - wisior, sznur koralikowy, oraz kolia :) Kamienie - piękne rodonity. Sznur szydełkowy na 11 koralików. Koraliki Toho 11 z Beading.pl :)
Naszyjnik dostępny w galerii Artimpresja

13 komentarzy:

 1. wszystko ładne razem i osobno,ale wolę mój czyli Twój Japoński ogród,bo jakiś takiś bardziej wesoły,figlarny, a ten wydaje mi się taki bardziej elegancki,wytworyny co jest oczywiście zaletą,ale nie pasował by do mnie.
  Masz dobre flidy Twoja biżu pozytywnie nastraja nawet jak tylko sie patrzy i podziwia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ech Ty... zaklinaczko pięknych rzeczy .. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. piękny sznur, szalenie podobają mi się takie grube we wzory ale jakoś nie mogę się zmobilizować żeby taki zrobić

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne wszystkie trzy opcje :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Marzena, Gosia, Karolina,Nika, dziękuję wam bardzo :)
  Karolino, niektóre dziewczyny robią takie sznury zaczynając od 10 i rozszerzając do 30 koralików i do tego jeszcze używają Toho 15. To dopiero coś :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Eleno - tak jeszcze raz patrzę, podziwiam i się zastanawiam przy okazji, przy którym koraliku wzięłaby mnie cholera, gdybym spróbowała coś w tym stylu zrobić ... Chyba gdzieś przy 5,6. Albo pierwszym, który osmyknął by mi się z palców.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zula, bardzo dziękuję :)
  Gosia, e-e tam, nie wzięłaby :) ja to się pomyliłam na 100-którymś, zauważyłam, że dwóch koralików nie doczepiłam, a już miałam kawałek z 5 cm. No to przerobiłam puste oczka, a dalej - już nic nie było widać ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Cuda, śliczności, no po prostu BAJKA!!!

  OdpowiedzUsuń
 9. Работа ШИКАРНАЯ *) Молодчинка*)..вот смотрю на такую красоту и мне захотелось попробовать сплести жгут , так , что в скором будущем похвастаюсь! Ждем новых таких же потрясающих работ *)

  OdpowiedzUsuń

Popularne posty

Obserwatorzy