piątek, 11 stycznia 2019

27 Finał WOŚP

W niedzielę odbędzie się 27 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a ja chciałabym pokazać i pochwalić się projektami, która powstały dzięki wielu zdolnym dziewiarkom z całej polski. W dwóch z tych projektów brałam aktywny udział ;) trzeci obserwowałam i jestem zachwycona wynikiem :) Ale po kolei.
Jest na FB grupa Dziana Banda, która jednoczy 5 tys osób, dziergających na drutach i szydełku z Polski ale także z zagranicy :) W tym roku postanowiliśmy wykorzystać nasze umiejętności na cele dobroczynne, a WOŚP jest najlepszą tego rodzaju akcją :)
Nie mieliśmy za dużo czasu, więc i projektów tylko trzy, ale jakie!

#1 Norah's Vintage Afghan
Projekt pledu autorstwa Norah Gaughan, wzór dostępny za free na Ravelry. Kierowałam tym projektem, 20 dziewczyn z różnych zakątków Polski robiło po 1 kwadracie (każdy innym wzorem), potem te kwadraty szybcikiem poczta dostarczała do mnie, a ja je łączyłam w całość.
Włóczkę miałyśmy od sponsora, jest to Merino Gold 200 Madame Tricote, ja już dawno robię z cieńszej wersji i jest bardzo dobrej jakości :)
No więc pled zszyty, brzegi obrobione i co dalej? A dalej poleciał on z powrotem do autorki jednego z kwadratów - Wiedźmy z Młyna, która z pomocą swojej koleżanki zorganizowała cudną sesję zdjęciową.
To jesteśmy my:
 A to jedno ze zdjęć :)
Wziąć udział w licytacji (a kto wie, może ją wygrać ;) ) oraz zobaczyć wszystkie zdjęcia z sesji zdjęciowej możecie tutaj :)


CDN

2 komentarze:

Popularne posty

Obserwatorzy