środa, 29 września 2010

skarb ostatniego smoka (the last dragon's treasure)Dziewczyny, ogromnie wam dziękuję za takie komentarze i tak na prawdę, w ogóle się nie spodziewałam, że naszyjnik wywoła takie emocje :)
Kamienie do niego dostałam od mojej bardzo dobrej znajomej (na razie internetowej, bo nie udało się spotkać latem na mazurach). Powiedziała, że kamienie te przywiozła jej koleżanka z Włoch i że to jest lawa z Wezuwiusza. To na pewno nie jest piryt, bo ma inną strukturę. No i moja znajoma poprosiła zrobić z tych kamieni to, co mi będzie się podobało, trochę to u mnie poleżało, ale nie mogę robić na siłę, więc naszyjnik powstał dopiero teraz. Drut - posrebrzany :) Teraz czekam tylko na reakcję przyszłej właścicielki.

8 komentarzy:

 1. Moim zdaniem to najpiękniejsza ze wszystkich twoich prac biżuteryjnych. Tylko dlaczego nic nie napisałaś. Co za kamienie? Wyglądają na bryłki pirytu. Tak mało zdjęć a szkoda.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Lena... brak mi słów.Naprawdę piękne...
  bardzo w moim guście, uwielbiam takie surowe kamienia i drut, wszystko bardzo zgrane.
  Też się podpisuje pod komentarzem Zdolności - napisz coś o tej pracy.

  OdpowiedzUsuń
 3. No tak na tych zdjęciach jest super, podoba mi się

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo mi się podoba. Zaryzykowałam i nie zawiodłam się - masz rozpoznawalny, niepowtarzalny styl. Warto dawać artyście wolną rękę :) Nie mogę się doczekać kiedy, go założę... Wspaniale poradziłaś sobie z bardzo delikatnym tworzywem. Byłam ciekawa jak je osadzisz bo kamień jest kruchy, łupliwy a co on zacz spróbuję się dziś dowiedzieć. Poświęcę się i zagadam do mojego dawnego męża :) konserwatora zabytków i architektury kamiennej - był obecny przy wręczaniu i o ile pamiętam twierdził, że to węglan żelaza.

  OdpowiedzUsuń
 5. Też miałam kiedyś taki kamień, ale ogromny, od znajomego jubilera. Chyba zgubiłam...Są przepiękne. A Naszyjnik, cudnie wyszedł! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Trzymam naszyjnik w ręku... jest niesamowity... wprost emanuje energią... Miałam okna myć a siedzę i się gapię :)

  OdpowiedzUsuń
 7. NOOO BARDZO CIEKAWY PROJEKT UDAŁO CI SIĘ ZŁAPAĆ LAWĘ :)

  OdpowiedzUsuń

Popularne posty

Obserwatorzy