niedziela, 8 kwietnia 2012

Zegarek Steampunk (часы стимпанк ;) )
Mam swój wymarzony zegarek :) Nie stфć mnie na razie na renomowane szwajcarskie firmy, a więc skusiłam się na ...made in China :) Dobra firma (Parnis), nie zbyt tania ;) I teraz jestem posiadaczem takiego cuda :)
Давно мечтала о таких часах :) К сожалению, я пока не достигла того финансового уровня, чтобы покупать часы подобного рода (скелетоны) какой-нибудь супер-пупер швейцарской фирмы, поэтому купила ...сделано в Китае ;) Ну фирма Парнис вполне себе приличная и не слишком дешевая, так что теперь - я обладательница вот такого тикающего чуда :)

10 komentarzy:

 1. 8 lat temu też byłam zachwycona stając się właścicielką podobnego zegarka marki Swatch,niestety znudził mi się bardzo szybko,właśnie ze wzglądu na to co i Ciebie w nim zachwyciło czyli jego werk na wierzchu ;o)I wcale nie są aż takie drogie te szwajcarskie :o)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ленчик, я, когда только увидела, подумала, что это твоих рук дело. Ну, ты ж все умеешь ;))) Поздравляю с обновкой, супер!

  OdpowiedzUsuń
 3. fajny ale chyba duży :) ja mam chęć na przysłowiowe wnętrzności zegarkowe i jakiś ciekawy projekt z ich wykorzystaniem.

  OdpowiedzUsuń
 4. KRÓFKA, ja już nawet kupiłam te wnętrzności i amonity mam do tego, ale jest tego tyle, że ciężko wymyślić coś nowego :) Może ten mój nowy nabytek zmotywuje mnie do działania :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zegarek jest cudny ;)
  Gdzie można kupić takie cudo? Bo przyznam szczerze, że jeszcze się podobnym nie spotkałam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wspaniały! Osobiście jednak zegarki naręczne do mnie nie przemawiają i z radością odkryłam, że wytwórcy zdecydowali się powrócić do zegarków na łańcuszku. Tak też stałam się szczęśliwą właścicielką pięknego zegarka w kuli - z wnętrznościami "na wierzchu" :)

  http://syrenkapozdrawiasmoka.blogspot.com/2012/10/wymarzone-bibeloty-zegarek-w-kuli.html

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Popularne posty

Obserwatorzy