Sweterek już u właścicielki, a ja mam tylko takie zdjęcia ;) Kolor tego moheru jest tak piękny, ,że chciałoby się z niego dziergać i dziergać ale... w tym kolorze było o wiele więcej grubych sztywnych włosków niż w poprzednim szmaragdowym tego samego producenta. W każdym razie, jestem zadowolona: wypróbowałam wzór, który planowałam zrobić już dawno (Rose Twist od Drops), przy okazji nauczyłam się też jak tak szeroki warkocz zrobić bardziej płaskim :) Włóczka to YarnArt Mohair Classic, na ten sweterek zużyłam niecałe 400g :)
Piękny sweterek i kolor i wzór no i przede wszystkim wykonanie. Super
OdpowiedzUsuńdziękuję :)
UsuńPrzecudny!!!
OdpowiedzUsuńdziękuję :)
UsuńŚwietny!!!
OdpowiedzUsuńdziękuję :)
Usuń