Dzień dobry :) Dzisiaj totalnie nie na temat i nie ten sezon, bo.... dotarłam w swoim gonieniu własnego ogona do... Wielkanocy :D :D :D
W tym roku były mini-jajka koralikowo-szydełkowe oraz te plecione z koralików w rozmiarze normalnego kurzego jaja ;)
Przed Wielkanocą dostałam też od przyjaciółki Asi śliczny zestaw do wyhaftowania mulinami i koralikami, więc trochę się sprężyłam i może z małym poślizgiem (bo już było po świętach) ale zestaw wyszyłam i mam ozdobę na następny rok :)











