była sobie czapka, a raczej beret, który planowałam zrobić ale ... nie, no zrobiłam, nie ma co ale po praniu jego rozmiar\średnica przekroczył moje najśmielsze przypuszczenia, więc musiałam to jakoś doprowadzić do stamu używalności i zrobiłam z niego czapkę :) Taką zwykła czapkę z niezwykłą fakturą ;) Nie jest duża, pasuje na obwód głowy 54-56 cm
Ciekawy i zaskakująco fajny efekt! Grunt to pomysłowość!
OdpowiedzUsuńPodoba mi się:)
Serdecznie pozdrawiam:))
dziękuję :) Tez uważam, że nie ma nieudanych rzeczy, trzeba tylko czasem im "pomóc" doprowadzić się do odpowiedniego poziomu ;)
UsuńJa jestem zdania, że takie czapki są ponadczasowe i moim zdaniem warto jest nosić bez znaczenia na pogodę. Ja również bardzo chwalę sobie kapelusze fedora https://hatfactory.pl/33-fedora i jestem przekonany, że one pasują każdemu mężczyźnie.
OdpowiedzUsuńSuper artykuł. Pozdrawiam serdecznie.
OdpowiedzUsuń