Tu zobaczysz moje prace i zdjęcia. Robię głównie biżuterię, ale również akcesoria, takie jak torebki, chusty, szale, oraz czasem ubrania. Napisz do mnie, jeśli odpowiadają Ci materiały z których robię, a razem wymyślimy jak Twój pomysł będzie wyglądał w rzeczywistości :)
wtorek, 13 lutego 2018
Róż i cekiny, czy li glamour? ;)
A zrobiłam dla przyjaciółki taką czapkę :) Włóczka to merynos z jedwabiem plus cienka niteczka metalizowana i wiskoza z cekinami :)
dziękuje :) Tak, robiona w poprzek, "ściągacz" ściegiem francuskim na 10 oczek :) lewa strona też fajnie wygląda, a najważniejsze, że właścicielka zadowolona :)
właśnie z dopasowaniem nie ma żadnego problemu, to czapki robione na okrągło ciężko poszerzyć lub zwęzić, a w tym przypadku robimy tyle ile trzeba na szerokość i tyle :)
Świetna czapeczka. Widzę, że w poprzek robiona. Śliczny kolor. Pozdrawiam:)
OdpowiedzUsuńdziękuje :) Tak, robiona w poprzek, "ściągacz" ściegiem francuskim na 10 oczek :) lewa strona też fajnie wygląda, a najważniejsze, że właścicielka zadowolona :)
UsuńSuper czapeczka! Fajny pomysł na zrobienie jej w poprzek, ale pewnie trzeba było trochę pokombinować aby dopasować:)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam!
właśnie z dopasowaniem nie ma żadnego problemu, to czapki robione na okrągło ciężko poszerzyć lub zwęzić, a w tym przypadku robimy tyle ile trzeba na szerokość i tyle :)
UsuńŚliczna czapka, wzór rewelacyjny!!!
OdpowiedzUsuńdziękuję :)
Usuń