Tu zobaczysz moje prace i zdjęcia. Robię głównie biżuterię, ale również akcesoria, takie jak torebki, chusty, szale, oraz czasem ubrania. Napisz do mnie, jeśli odpowiadają Ci materiały z których robię, a razem wymyślimy jak Twój pomysł będzie wyglądał w rzeczywistości :)
niedziela, 8 czerwca 2014
Cukierkowe lato
Kolia z koralików super Duo :) Zrobiona na wzór koralików-szyszek, ale w postacie sznura ze zgrubieniami. Powiem, że podoba mi się i to jak wygląda i jak się go plecie. Chyba wymyśliłam całkiem niegłupi schemat ;)
Lovely necklace!
OdpowiedzUsuńthank you :)
UsuńAle cudny:) i ciekawe połączenie kolorów,
OdpowiedzUsuńPozdrawiam,
Em
Piękny i kuszący:)
OdpowiedzUsuńŚlicznie się prezentuje. :)
OdpowiedzUsuńIS THIS PATTERN 4 SALE
OdpowiedzUsuńSHELLER4EVER@AOL.COM
Super pomysł i ładny efekt. :-)
OdpowiedzUsuń