Tu zobaczysz moje prace i zdjęcia. Robię głównie biżuterię, ale również akcesoria, takie jak torebki, chusty, szale, oraz czasem ubrania. Napisz do mnie, jeśli odpowiadają Ci materiały z których robię, a razem wymyślimy jak Twój pomysł będzie wyglądał w rzeczywistości :)
wtorek, 2 listopada 2010
dzikie wino
dzisiaj przedstawiam chustę w pięknych odcieniach czerwieni. Włóczka - hipoalergiczny akryl. 110 zł.
Dziewczyny, bardzo dziękuję za komentarze :) Powiem, że robić tę chustę nie było trudne - piękny kolor włóczki zrobił swoje - nawet nie zauważyłam kiedy się skończyła :)
Piękna!!!
OdpowiedzUsuńświetny kolor, robi wrażenie:)
OdpowiedzUsuńObłędnie rewelacyjna, kolor boski!
OdpowiedzUsuńpiękny kolor, prawdziwie jesienne dzikie wino...
OdpowiedzUsuńDziewczyny, bardzo dziękuję za komentarze :) Powiem, że robić tę chustę nie było trudne - piękny kolor włóczki zrobił swoje - nawet nie zauważyłam kiedy się skończyła :)
OdpowiedzUsuń