Tu zobaczysz moje prace i zdjęcia. Robię głównie biżuterię, ale również akcesoria, takie jak torebki, chusty, szale, oraz czasem ubrania. Napisz do mnie, jeśli odpowiadają Ci materiały z których robię, a razem wymyślimy jak Twój pomysł będzie wyglądał w rzeczywistości :)
sobota, 6 listopada 2010
beret... nie mocherowy
Od razu na początku wszystkich przepraszam za zdjęcia, nie miałam możliwości zrobić innych, a beret już oddałam. Co tu powiedzieć... filcowanie na mokro, wzorki-kolorki, włókna jedwabiu, 100% wełna
pięknie wyszedł i te wzorki i niteczki takie poprzetlatane w takim berecie wystąpić to tylko zaszczyt. Miło że już komuś główkę zdobi :) pozdrowionka M.
Super, że dodałaś jedwab. Te proste niteczki świetnie się skręcają przy filcowaniu na mokro, tworząc loczki. W twoim berecie wyglądają jak babie lato.
OdpowiedzUsuńpięknie wyszedł i te wzorki i niteczki takie poprzetlatane w takim berecie wystąpić to tylko zaszczyt. Miło że już komuś główkę zdobi :) pozdrowionka M.
OdpowiedzUsuń