Taką serwetę zrobiłam szydełkiem w 3 dni. Lucero to piękny wzór, super rozpisany ale... nie ma schematu tylko opis... trochę ciężko bez przyzwyczajenia ale jest! Bardzo jestem zadowolona z efektu, włóczka trochę grubaśna ale po praniu powinna być nieco bardziej "kordonkowa". Planuję powtórzyć ją z innej bawełny, zrobić cieńszą, bardziej ażurową wersję ale póki co, słoneczny kolor tej już gotowej polepsza humor :)

Bez schematu? Podziwiam. Nie jestem mistrzynią szydełka i muszę mieć schemat, a najlepiej ze zdjęciami, albo tuto rialami:)))
OdpowiedzUsuńbez schematu ale z opisem krok po kroku (bez zdjęć). Nie jest to mój ulubiony rodzaj opisów ale serweta jest, a wynik bardzo mnie zadowala :)
UsuńOch, wspaniała!!mnie też ostatni dopadła szydełkoza, ale wolę schemat graficzny :))
OdpowiedzUsuńtez ze schematów wolę robić ale opisy tej autorki są niestety tylko takie :)
Usuń