Mało tej włóczki wyszło, bo tylko 22 g, ale chciałam wykorzystać resztki czesanek, więc postanowiłam zrobić takie melanż :)
Dalej jeszcze zdjęcia, jakoś ostatnio denerwują mnie posty, gdzie mam bez przerwy z 10 zdjęć i post rozciąga się na całą stronę ;)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz