wtorek, 29 lipca 2014

Pozdrowienia z Olsztyna

Absolutnie niekoralikowy post :) Jak wiecie, mamy teraz upały, a gdzie spędzać ten czas najlepiej? Oczywiście nad wodą! Dzisiaj było pięknie: o godzinie 10 w naszym ulubionym miejscu nie było ludzi - w ogóle ludzi byli, ale na wodzie - był jakiś kajakowy zlot dla dzieci czy coś takiego, ale oni wszyscy byli w wodzie, a na brzegu - tylko my we trójkę z małym Miśkiem. Trudno nam było uwierzyć, że o tej dość przyzwoitej porze nikogo jeszcze nie ma (zaczęli przychodzić dopiero około 11.20, kiedy już zbieraliśmy się do domu). Woda była ciepła jak zupa, płytko,malutkie rybki pod nogami - 1,5 godziny zleciały jak 15 minut :)
I kilka zdjęć, żeby potwierdzić, że w Olsztynie mamy najlepsze jeziora w całej Polsce ;)

6 komentarzy:

 1. o matko, rzeczywiście cudnie! Tak bardzo zazdroszczę tych jezior! :))) Od pewnego czasu mieszkam w Warszawie i jestem załamana, tu nigdzie nie ma zwykłych dzikich kąpielisk!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a my tu mamy 15 jezior w mieście (nie mówiąc o tych poza miastem) i większość z nich nadaje się do pływania :) Szkoda tylko, że w naszym województwie z pracą kiepsko, bo jeśli chodzi o przyrodę - jest bosko :)

   Usuń
  2. 15 jezior... rozmarzyłam się :))) ano niestety, nie można mieć wszystkiego, mi tutaj strasznie tej przyrody brakuje. Fajnie, że doceniasz swoje tereny :)

   Usuń
 2. przepiekne zdjecia! zycze wspanialego wypoczynku!!!

  OdpowiedzUsuń

Popularne posty

Obserwatorzy