Tu zobaczysz moje prace i zdjęcia. Robię głównie biżuterię, ale również akcesoria, takie jak torebki, chusty, szale, oraz czasem ubrania. Napisz do mnie, jeśli odpowiadają Ci materiały z których robię, a razem wymyślimy jak Twój pomysł będzie wyglądał w rzeczywistości :)
czwartek, 11 października 2012
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Nie mam bladego pojęcia jak ten szal powstał, nawet bym nie zgadła, że to z włóczki ;-) Za to wygląda jak jakiś napuszony dumny paw!
OdpowiedzUsuńАлёнушка, какой балдёж! Очень интересный шарфик и красивая брошь, как будто маленький, но очень нужный штрих к композиции! Ты очень умело соединила всё в единое целое!
OdpowiedzUsuńŚwietny efekt, nie dziwię się, że kupiłaś tę włóczkę
OdpowiedzUsuńZarówno szal jak i broszka cudne:) Akurat na jesień.
OdpowiedzUsuńMyślałam, że szal jest zrobiony z PIÓR !! Przepiękna biżuteria !
OdpowiedzUsuń