Tu zobaczysz moje prace i zdjęcia. Robię głównie biżuterię, ale również akcesoria, takie jak torebki, chusty, szale, oraz czasem ubrania. Napisz do mnie, jeśli odpowiadają Ci materiały z których robię, a razem wymyślimy jak Twój pomysł będzie wyglądał w rzeczywistości :)
czwartek, 17 maja 2012
kolejna odsłona
A co mi tam :) Pokażę wam kolejny kawałek tego "cosia" Kamyczek - prazem, naturalne kwarcowe kocie oko
Ciekawa jestem co to będzie!Wiem na pewno że kolejne cudo bo tylko takie wychodzą z pod Pani zdolnych paluszków
OdpowiedzUsuń"niecierpliwość zły doradca..." ale nie mam wyboru , muszę cierpliwie czekać!!! Miłego dnia!!!
OdpowiedzUsuńzapowiada się rewelacyjnie... uwielbiam takie wdzięczne zawijaski ;) no tylko czekać nam zostało :)
OdpowiedzUsuńhmm...........
OdpowiedzUsuń